Artralgie či artróza ramenních kloubů

Charakteristika artralgie (artróza ramenních kloubů): Je to degenerativní kloubní onemocněníArtralgie postihuje prvotně kloubní chrupavku a po jejím poškození reagují okraje postiženého kloubu tvorbou výběžků. Druhotně mohou být díky artralgii poškozeny i vazy a měkké tkáně kolem kloubu. Poškození vede k deformaci kloubů, omezení hybnosti a k bolestivosti. Na vývoji artralgie (artrózy ramene)  se podílí stárnutí, vrozené změny kloubů, traumatické změny, přetěžování, metabolické vlivy aj. Léčba je komplexní – medikamenty, chirurgická, korekční, rehabilitační a lázeňská.

Využití magnetoterapie na artralgii (artrózu ramene)

Jde o jednu ze základních diagnóz pro použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie. S úspěchem se využívá její analgetický, protiotokový, protizánětlivý a hojivý efekt. Magnetoterapie pomáhá u chronických postižení zlepšovat hybnost a zpomalovat další poškozování kloubů a přináší celkovou úlevu od bolesti.

Zkušenosti pacientů

V zimě 2002 jsem onemocněla zánětem ramenního kloubu, nemohla jsem pohnout rukou. Přístroj Biomag jsem si zapůjčila od své sestry a používala 2x denně v základní aplikaci. Za 3 týdny jsem byla zcela v pořádku.

Broňa Poláková, Nemyčeves

Manželka měla potíže s pravým kyčlem a levým ramenem. Bolest buď úplně vymizela, nebo značně ustoupila.

Jan Klouda, Červený Kříž

Aplikace magnetoterapie na artralgii (artrózu ramene)

Magnetoterapii na artralgii (artrózu ramenních kloubů) aplikujeme pomocí speciálního aplikátoru na rameno nebo solenoidu. Zpočátku přednostně tlumíme bolesti nízkými frekvencemi 4-6 Hz a po útlumu kombinujeme s programy regeneračními 25 -50 Hz.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Artralgie či artróza ramenních kloubů
  • Bolesti po amputaci
  • Zmrzlé rameno (ztuhlá ramena)
  • Poruchy prokrvení horních končetin (ischemická choroba horních končetin)
  • Záněty kloubů ruky a zápěstí
  • Tenisový loket

Magnetoterapie a artralgie (artróza ramene) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě artrózy ramene? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při artróze ramene (artralgie).

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.