Bělání prstů (Raynaudův syndrom)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika bělání prstů (Raynaudova syndromu): Jde o lokální vasoneurosu – záchvatovité spasmy cév prstů s klasickým zblednutím (bílé, mrtvé prsty, digiti mortui) vyvolané chladem, vlhkem a prouděním vzduchu nebo námahou. Bělání prstů (Raynaudův syndrom) je příznakem onemocnění tepen, u kolagenóz, u patologických poměrů v oblasti nadklíčku apod.
Nutno odlišit od Raynauldovy choroby, kde jde o celkovou vasoneurosu – příznaky jsou obdobné jako u Raynaudova syndromu (bělání prstů). Častěji chorobou bělání prstů onemocní ženy – kuřačky.

Využití magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):

Při bělání prstů (Raynaudův syndrom) doporučujeme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag po upřesnění diagnózy a vyloučení případného maligního procesu v nadklíčku apod. U Raynaudova syndromu (bělání prstů) je potřeba aplikovat nejen na postižené prsty, ale i na oblast nad klíční kostí a oblast krční páteře ke zlepšení cévního průtoku celé horní končetiny.

Zkušenosti pacientů

S přístrojem Biomag jsme spokojeni o čemž svědčí to, že je používán denně. Přístroj vřele doporučuji každému, protože čím dříve jej při začínajících zdravotních problémech budete používat, tím bude snazší tyto problémy zmírnit či odstranit.

František Zeman, Semily

Pulzní magnetoterapii používá téměř celá rodina. Má matka se díky ní dokonce vyléčila z těžké choroby. Dnes má pulzní magnetoterapie u nás doma nezastupitelnou roli, plní vlastně funkci jakéhosi „domácího lékaře“.

Paní Paťhová, Trhová Štěpánov

Aplikace magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):

Při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):doporučujeme aplikovat spasmolytické a vasodilatační frekvence 2-25 Hz denně i v době bez záchvatu.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Artralgie či artróza ramenních kloubů
  • Zmrzlé rameno (ztuhlá ramena)
  • Karpální tunel
  • Bělání prstů (Raynaudův syndrom)
  • Tenisový loket
  • Poruchy prokrvení horních končetin (ischemická choroba horních končetin)

Magnetoterapie a bělání prstů (Raynaudův syndrom) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu) Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu).

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.