Bolesti po amputaci

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika bolestí po amputaci: Jde o bolesti v pahýlu, které někdy vznikají po amputaci končetiny a fantomové bolesti, které jsou pociťované v již odstraněné končetině.

Cíl aplikace magnetoterapie na bolesti po amputaci

Zkušenosti pacientů

Biomag používám už 10 let na bolesti zad v oblasti krční a bederní páteře. Tento přístroj používala i manželka po amputaci nohy. Biomag doporučuji všem známým.

Vincet Gula, Tábor

Nakoľko mám amputované obe dolné končatiny a mával som fantómové bolesti dosť často, hlavne pri zmene počasia, aj tam mi prístroj Biomag pomohol.

Tibor Rábek, Zahor

Aplikace magnetoterapie na bolesti po amputaci mají za cíl zmírnit bolestivé stavy a zvýšit šanci na odstranění těchto bolestivých pocitů.

Využití magnetoterapie na bolesti po amputaci

Bolesti po amputaci končetiny jsou bolestivé vjemy v pahýlu a fantomové bolesti v té části těla, která byla amputována. Bolesti po amputaci a fantomové bolesti se vyskytují až u jedné třetiny osob po amputaci a jsou špatně léčebně ovlivnitelné.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Záněty kloubů ruky a zápěstí
  • Artralgie či artróza ramenních kloubů
  • Karpální tunel
  • Zmrzlé rameno (ztuhlé rameno), syndrom bolestivého ramene
  • Bolesti po amputaci
  • Tenisový loket

Aplikace magnetoterapie na bolesti po amputaci

Na bolesti po amputaci doporučujeme aplikovat nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag v analgetických a vasodilatačních frekvencích dlouhodobě 2-3x denně v oblasti příslušných segmentů páteře a lokálně na pooperační pahýl solenoidem a plochým aplikátorem.

Bolesti v pahýlu mohou mít příčinu ve špatném cévním zásobení, dráždění nervu apod. Je nutné odborné interní a neurologické vyšetření a léčba podle zjištěné příčiny. Na bolesti v pahýlu opět aplikujeme protibolestivé frekvence a střídáme s vasodilatačními.

Magnetoterapie a bolesti po amputaci – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolestech po amputaci končetiny? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bolesti po amputaci.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.