Bolesti zubů

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika bolesti zubů: Bolesti zubů patří mezi velmi časté obtíže, které jsou způsobeny poškozením zubu (zubní kaz, odlomení kousku zubu), poruchy skloviny, postižením nervů zubu zánětem, postižením měkkých tkání kolem zubu (zánět dásní, paradontóza, …), či zubním kamenem. Bolest se může z místa poškození šířit do dalších oblastí hlavy. Prvotní je při bolesti zubů odborné stomatologické ošetření.

Využití magnetoterapie při bolesti zubů

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie poslouží v akutní fázi bolesti zubů jako doplnění analgetické léčby a po ošetření ještě k urychlení vstřebávaní otoků, zánětu a hojení. Neaplikovat při krvácejícím lůžku po extrakci.

Zkušenosti pacientů

Vyzkoušela jsem magnetoterapii na klouby i na zánět zubů s vynikajícími výsledky. Manžel na ostruhy na patách, bolest ustoupila. Magnetoterapie má široké uplatnění, cítíme se svěžeji a máme větší chuť do života.

Blanka Petrášová, Diváky

S tímto výrobkem od Vaší firmy jsem spokojená. Doma ho používám při léčení kloubů, bolesti zubů, páteře, občas i menstruačních obtížích.

Zlatuše Zajíčková, Frýdek-Místek

Trpěla jsem velikými bolestmi kolenních kloubů, mám artrózu. Po intenzivní léčbě „Biomagem“ se bolesti začaly snižovat, postupně ustaly. Přístroj nám zabral i na rýmu a nachlazení a bolest zubů.

Paní Pavlíková, Havířov

Aplikace magnetoterapie při bolesti zubů

Přednostně tlumíme bolesti zubů aplikací nízkých frekvencí 2-10 Hz a v období rekonvalescence stimulujme hojení vyššími frekvencemi 65 – 79 Hz. Vhodný je malý diskový aplikátor (hlavně na akutní bolesti zubů) nebo solenoid.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Bolesti čelistního kloubu
  • Zánět středního ucha – otitis media
  • Angína, chrapot, KHCD
  • Stavy po cévní mozkové příhodě
  • Zánět dutin – sinusitida
  • Mozková dysfunkce

Magnetoterapie a bolesti zubů – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolesti zubů? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy, jak pomůže magnetoterapie při bolesti zubů.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.