Detoxikace organizmu

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu detoxikace organismu: Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie vede k detoxikačnímu (čistícímu) efektu a ovlivnění intenzity látkové výměny. Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole prostupuje rovnoměrně exponovanou tkání, tzn. každou buňkou a indukuje zde slabé elektrické proudy. Dochází tak ke změnám povrchových potenciálů buněk, ke změnám propustnosti buněčných membrán, k zvýšení prokrvení, okysličení, zásobení živinami a lepšímu odvádění metabolických zplodin z exponovaných tkání organismu.
To je základní předpoklad každého ozdravného procesu,tedy právě i detoxikace organismu. Intenzivnější látková výměna, odsun a detoxikace zplodin z organismu jsou začátkem všech hojivých a regeneračních pochodů. Např. expozice oblasti jater přístrojem Biomag® stimuluje jaterní činnost a urychluje a zefektivňuje detoxikaci organismu.

Využití magnetoterapie při detoxikaci organismu

Lokálních efektů dosáhneme přiložením aplikátoru na problémovou oblast – sval, kloub, páteř apod. Použitím malého aplikátoru dosáhneme zásluhou vyšší indukce silnějšího lokálního účinku, při použití aplikátoru s větší aplikační plochou dosáhneme i přes nižší indukci celotělově většího pozitivního metabolického účinku. Tento účinek se pozitivně projeví u celé řady onemocnění a stavů. Například u metabolických nemocí jako diabetes a dna, u regenerace tkání po prodělaných infekcích – zánět jatermononukleóza, toxické poškození tkání. Ale také u ekzému a jiných alergií. Pro dobrý detoxikační efekt je nutný dostatečný příjem tekutin. Čistící efekt lze posílit pitím magnetizované vody, která má zvýšenou schopnost rozpouštět látky a odvádět metabolity z tkání.

Zkušenosti pacientů

Často prístroj používam na regeneráciu pečene, 3-4x týždne. S prístrojom som veľmi spokojná.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Aplikace magnetoterapie při detoxikaci organismu

Při detoxikaci organismu aplikujeme denně na oblast břicha a jater frekvence 65 – 81 Hz a použijeme úpravu vody (tzv. magnetizaci vody) pomocí programu č. 31.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Před masáží
  • Bolesti kloubů
  • Polyneuropatie
  • Revmatismus mimokloubní
  • Magnetizace vody
  • Otok – protiotokový – protiedémový efekt

Magnetoterapie a detoxikace organismu

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při detoxikaci organismu? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při detoxikaci organismu.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

Vyzkoušet přístroj můžete nyní zdarma

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.