Detoxikace organizmu

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu detoxikace organismu: Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie vede k detoxikačnímu (čistícímu) efektu a ovlivnění intenzity látkové výměny. Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole prostupuje rovnoměrně exponovanou tkání, tzn. každou buňkou a indukuje zde slabé elektrické proudy. Dochází tak ke změnám povrchových potenciálů buněk, ke změnám propustnosti buněčných membrán, k zvýšení prokrvení, okysličení, zásobení živinami a lepšímu odvádění metabolických zplodin z exponovaných tkání organismu.
To je základní předpoklad každého ozdravného procesu,tedy právě i detoxikace organismu. Intenzivnější látková výměna, odsun a detoxikace zplodin z organismu jsou začátkem všech hojivých a regeneračních pochodů. Např. expozice oblasti jater přístrojem Biomag® stimuluje jaterní činnost a urychluje a zefektivňuje detoxikaci organismu.

Obrázek: Detoxikace organizmu

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Využití magnetoterapie při detoxikaci organismu

Lokálních efektů dosáhneme přiložením aplikátoru na problémovou oblast – sval, kloub, páteř apod. Použitím malého aplikátoru dosáhneme zásluhou vyšší indukce silnějšího lokálního účinku, při použití aplikátoru s větší aplikační plochou dosáhneme i přes nižší indukci celotělově většího pozitivního metabolického účinku. Tento účinek se pozitivně projeví u celé řady onemocnění a stavů. Například u metabolických nemocí jako diabetes a dna, u regenerace tkání po prodělaných infekcích – zánět jatermononukleóza, toxické poškození tkání. Ale také u ekzému a jiných alergií. Pro dobrý detoxikační efekt je nutný dostatečný příjem tekutin. Čistící efekt lze posílit pitím magnetizované vody, která má zvýšenou schopnost rozpouštět látky a odvádět metabolity z tkání.

Zkušenosti pacientů

Často prístroj používam na regeneráciu pečene, 3-4x týždne. S prístrojom som veľmi spokojná.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Aplikace magnetoterapie při detoxikaci organismu

Při detoxikaci organismu aplikujeme denně na oblast břicha a jater frekvence 65 – 81 Hz a použijeme úpravu vody (tzv. magnetizaci vody) pomocí programu č. 31.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Volba individual
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence
  • Parkinsonův syndrom
  • Před masáží
  • Polyneuropatie
  • Diabetes – cukrovka

Magnetoterapie a detoxikace organismu

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při detoxikaci organismu? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při detoxikaci organismu.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x