Lymská borelióza

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu Lymská borelióza: Lymská borelióza je nákaza s přírodní ohniskovostí. Lymskou boreliózu vyvolává spirochéta Borrelia burgdorferi a probíhá ve třech stádiích. Přenašečem lymské boreliózy je nejčastěji klíště, ale i jiný bodavý hmyz. Infekci je možno získat po celém území ČR vzhledem k celkovému promoření klíšťat u nás.

Léčba lymské borelióza je antibiotická a důležitá je včasná diagnostika a zahájení léčby. V pozdějších stádiích lymské boreliózy onemocnění přetrvává i po antibiotické léčbě řada klinických potíží, které můžou přecházet do chronického stádia a zde je důležitá další symptomatická léčba a dlouhodobá rehabilitace.

Využití magnetoterapie při lymské borelióze

Při lymské borelióze je nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag vhodnou metodou pro dlouhodobou péčiu chronických následků prodělané nákazy. Magnetoterapie může pozitivně ovlivnit řadu kloubních potíží, zlepšit hybnost, utlumit bolest, zmírnit průběh zánětlivých procesů, podpořit jejich hojení a celkovým imunostimulačním efektem mírnit progresi klinických potíží. Při lymské borelióze  doporučujeme aplikace na jednotlivé bolestivé klouby a hlavně dlouhodobé aplikace na oblast celé páteře a hlavy.

Zkušenosti pacientů

Po štípnutí klíštětem jsem měla boreliózu, následná polyneuropatie mi způsobuje velké bolesti. Denně jsem používala terapii Biomag. Jistěže to není stoprocentní, ale moje ruka je bez bolesti a natolik pohyblivá, že mohu téměř dělat cokoli.

Paní Škarvadová, Pečky

Manžel prodělal boreliózu a byl zaléčen antibiotiky. Byl velmi unavený, vyčerpaný. Používáním přístroje postupně přestal brát léky a opět plně začal pracovat na hospodářství.

Manželé Šmakalovi, Benešov

Prodělala jsem boreliózu a mám problémy s páteří a klouby. Magnety předepsané rehabilitační lékařkou mi vždy pomáhaly. A tak jsem si koupila Biomag, Používám ho při bolestech, po úrazech.

Hana Černiková, Staré Hradiště

Aplikace magnetoterapie při lymské borelióze

Při lymské borelióze aplikujeme programy s rozsahem 10 – 50 Hz s převahou vasodilatačního a hojivého efektu. Vhodný solenoid na hlavu a plochý aplikátor na oblast páteře.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Volba individual
  • Metabolizmus – ovlivnění látkové výměny
  • Polyneuropatie
  • Relaxace
  • Magnetizace vody
  • Vazodilatace – zlepšení prokrvení

Magnetoterapie a lymská borelióza

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při lymské borelióze? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při lymské borelióze.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.