Připravili jsme pro Vás seznam uživatelů a provozovatelů magnetoterapie Biomag. Přístroje a aplikátory magnetoterapie Biomag používají profesionálové ve více než 30-ti zemích světa.
Zjistěte, který z nich je v České republice právě ve Vašem okolí. Věříme, že množství a jména uživatelů a provozovatelů magnetoterapie Biomag Vás přesvědčí o kvalitě našich výrobků.

  • Aeskulap, spol. s r.o. – rehabilitace

    Červená Voda

  • Agentura domácí péče – Miková Olga

    Rychnov nad Kněžnou

  • Agentura Sestra, s.r.o.

    Ostrava - Moravská Ostrava

  • Agentura Sestra, s.r.o.

    Ostrava - Moravská Ostrava

  • Ambulantní rehabilitace – Johanusová Marie

    Hluboká nad Vltavou

  • Ambulantní rehabilitační zdravotnické zařízení Body Brno, v.o.s.

    Brno - Židenice

  • Anenské slatinné lázně

    Lázně Bělohrad

  • Anesteziologická ambulancia

    Želiezovce

  • Basketball Nymburk

    Nymburk

  • Bertiny lázně Třeboň, s.r.o.

    Třeboň

  • Beskydské dětské sanatorium

    Metylovice

  • Bezvodová Vlasta, rehabilitace, Bezva

    Praha - Vršovice

  • Celsium, spol. s r.o.

    Pardubice - Zelené Předměstí

  • Centrum léčebné rehabilitace

    Praha - Krč

  • Centrum Paraple, p. Černý

    Praha - Malešice

  • Centrum psychorehabilitační léčebné péče Alaid

    Čelákovice

  • Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou

    Jablonec nad Nisou - Mšeno nad Nisou

  • Centrum špeciálno-pedagog.porad.

    Trnava

  • Cipra Eduard – rehabilitace

    České Budějovice

  • Codum, s.r.o., Poliklinika Modřany – rehabilitace, rekondice

    Praha - Modřany

  • Columna centrum – rehabilitační centrum

    Brno - Veveří

  • DD a DSS

    Čadca

  • Dětská lázeňská léčebna

    Lázně Kynžvart

  • Detská ozdravovňa Biela Skala, spol. s r.o.

    Častá

  • Dětské centrum Pavučinka

    Šumperk

  • Dětské centrum – speciální mateřská škola

    Semily - Podmoklice

  • Dětské centrum Topolany

    Olomouc - Topolany

  • Detské integračné centrum

    Zvolen

  • Dětské rehabilitační centrum

    Pardubice - Polabiny

  • Dětský denní rehabilitační stacionář

    Hradec Králové - Slezské Předměstí

  • Dětský stacionář Lipka – Mgr. Čekalová Renata

    Prostějov

  • Diochi, zdravý životní styl

    Praha - Hostivař

  • Domácí péče – Hnilicová Jarmila

    Praha - Záběhlice

  • Domoc důchodců Liberec – Františkov

    Liberec

  • Domov dôchodcov

    Mokrý Háj

  • Domov dôchodcov DPD a DSS

    Senica

  • Domov důchodců

    Náchod

  • Domov důchodců Červenka

    Litovel

  • Domov důchodců Český Dub

    Český Dub

  • Domov důchodců Dolní Cetno

    Niměřice - Dolní Cetno

  • Domov důchodců Dubí

    Dubí

  • Domov důchodců Duha – Poliak

    Nový Jičín

  • Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

    Dvůr Králové nad Labem

  • Domov důchodců Filipov

    Jiříkov - Loučné

  • Domov důchodců Jablonecké Paseky

    Jablonec nad Nisou

  • Domov důchodců Javorník

    Javorník

  • Domov důchodců, Králová

    Plzeň - Severní Předměstí

  • Domov důchodců Krnov – Jaroslava Valerová – rehabilitační služby

    Krnov

  • Domov důchodců Nový Jičín

    Nový Jičín

  • Domov důchodců Proseč u Pošné

    Pošná - Proseč

  • Domov důchodců Prostějov

    Prostějov

  • Domov důchodců Roudnice nad Labem

    Roudnice nad Labem

  • Domov důchodců – Sloup v Čechách

    Sloup v Čechách

  • Domov důchodců U Zlatého kohouta

    Hluboká nad Vltavou

  • Domov důchodců Unhošť

    Unhošť

  • Domov důchodců Ústí nad Orlicí

    Ústí nad Orlicí

  • Domov důchodců V Podzámčí

    Chlumec nad Cidlinou

  • Domov důchodců – Velké Hamry

    Velké Hamry

  • Domov důchodců Velvary

    Velvary

  • Domov důchodců Vidim

    Vidim

  • Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov

    Mirošov

  • Domov Na Výsluní Hořovice

    Hořovice

  • Domov na zámku Bystré

    Bystré

  • Domov odpočinku ve stáří Justynka

    Hronov

  • Domov pro seniory

    Český Těšín

  • Domov pro seniory Elišky Purkyňové

    Praha - Dejvice

  • Domov pro seniory – Heřmanův Městec

    Heřmanův Městec

  • Domov pro seniory Kamenec

    Ostrava - Slezská Ostrava

  • Domov pro seniory Karolinka

    Karolinka

  • Domov pro seniory Máj

    České Budějovice

  • Domov pro seniory Šanov

    Šanov

  • Domov pro seniory Sokolnice

    Sokolnice

  • Domov pro seniory sv. Hedviky

    Kravaře

  • Domov pro seniory Tachov

    Tachov

  • Domov pro seniory Telč

    Telč

  • Domov pro seniory v Chýnově

    Chýnov

  • Domov se zvýšeným režimem – Svojšice

    Svojšice

  • Domov seniorů

    Břeclav

  • Domov seniorů Mistra Křišťana

    Prachatice

  • DSS Senior

    Nitrianske Rudno n.o.

  • Dům seniorů

    Pacov

  • Dvořák Spa Hotel Karlovy Vary

    Karlovy Vary

  • EkRehab, s.r.o.

    Záborské

  • Elsyco trade, s.r.o. – Ing. Jaroslav Drašar

    Pardubice - Zelené Předměstí

  • euDEAL ZIFČÁK, s.r.o., DUCHONKA LAND

    DUCHONKA LAND

  • Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha – Libeň

    Praha - Libeň

  • FC Zbrojovka Brno

    Brno - Královo Pole

  • FYZIOTERAPIA, Námestie SNP 2

    Trnava

  • Fyzioterapie Hetmerová Alexandra

    Kroměříž

  • Geriatrické a rehabilitační centrum

    Kladno - Kročehlavy

  • Geriatrické a rehabilitační centrum Kladno

    Kladno

  • Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé – MUDr. Volejník Václav

    Luže - Košumberk

  • Helios sanatorium – MUDr. Hlaváčková Eva

    Chomutov

  • Hotel Silva

    Mariánské Lázně

  • Hotel Ulrika, spol. s r.o.

    Karlovy Vary

  • Hübnerová Dana – rehabilitace

    Chotěboř

  • Immuno-flow, s.r.o.

    Praha - Bohnice

  • Institut synergické reflexní terapie, s.r.o.

    Praha - Modřany

  • Integra VD Zlín

    Zlín

  • Iprea – MUDr. Hájíček

    Praha - Nové Město

  • ÍSIS s.r.o,

    Brezno

  • Klinika komplexní rehabilitace Monada, spol. s r.o.

    Praha - Chodov

  • Krajská nemocnice Pardubice – rehabilitační centrum – Bc. Věra Kožená

    Pardubice - Pardubičky

  • Krok – poskytovatel sociálních a rehabilitačních služeb

    Kamýk nad Vltavou

  • Krušnohorská poliklinika, s.r.o.

    Litvínov

  • Kulakovská Anna, domácí péče

    Přelouč

  • Lázeňský dům B. Braun Avitum Austerlitz, s.r.o.

    Slavkov u Brna

  • Lázeňský dům – hotel Bellevue

    Poděbrady

  • Lázně Jupiter, a.s. (pobočka Praha-Krč)

    Praha - Krč

  • Lázně – sanatoria Klimkovice

    Klimkovice - Hýlov

  • Léčebna dlouhodobě nemocných Lomnice nad Popelkou

    Lomnice nad Popelkou

  • Léčebná rehabilitace Zdraví – Onderková Yvona

    Olomouc

  • Léčebně preventivní zařízení, s.r.o.

    Sokolov

  • Léčebný ústav neurologicko-geriatrický

    Moravský Beroun

  • Lékařský dům – rehabilitace

    Šumperk

  • Marco – studio Hradec Králové

    Třebechovice pod Orebem

  • Martinská poliklinika, s.r.o.

    Martin

  • Masarykova městská nemocnice v Jilemnici – rehabilitace

    Jilemnice

  • Masáže Elsa – Slavíková Jitka

    Plzeň

  • Maxima, gynekologické centrum, Sládek Ivo

    Brno - Židenice

  • Medi Help – Masarykovo sanatorium

    Dobříš

  • Medicavera, s.r.o. – MUDr. Veselý Karel

    Praha - Horní Měcholupy

  • Medicentrum Beroun, s.r.o. – rehabilitace

    Beroun

  • Medicina, spol. s r.o. – rehabilitace

    Podbořany

  • Medicínske centrum MEDI RELAX M+M s.r.o.

    Bratislava

  • Medicom´s, spol. s r.o., rehabilitace

    Prostějov - Vrahovice

  • Městská nemocnice Ostrava – rehabilitace

    Ostrava - Moravská Ostrava

  • Městský ústav sociálních služeb

    Plzeň - Bolevec

  • Metabolické centrum, s.r.o.

    Mělník

  • Mgr. Joudová Pavla – fyzioterapie

    Praha - Bubeneč

  • MUDr. Bartášková Dagmar

    Praha - Chodov

  • MUDr. Bartoš Jaroslav

    Teplice - Trnovany

  • MUDr. Bendová Eva

    Praha - Vokovice

  • MUDr. Cabalová Jiřina

    Praha - Malešice

  • MUDr. Celiznová Dagmar

    Chvaletice

  • MUDr. Dolák Petr

    Rýmařov

  • MUDr. Erlebach Libor

    Hostinné

  • MUDr. Filip Lubomír

    Znojmo

  • MUDr. Gavlas Tomáš

    Hradištko

  • MUDr. Glosová Andrea

    Karviná - Nové Město

  • MUDr. Gregorzová Eva – manuální medicína, akupunktura, rehabilitace

    Hnojník

  • MUDr. Halada Karel

    Klatovy

  • MUDr. Haltmar Jiří

    Letohrad

  • MUDr. Havránková Naďa – praktická lékařka pro dospělé

    Praha - Hostivař

  • MUDr. Helm Bedřich

    Klatovy

  • MUDr. Hlaváčková Eva

    Chomutov

  • MUDr. Holíková Liběna

    Dvůr Králové nad Labem

  • MUDr. Holíková – rehabilitace

    Česká Skalice

  • MUDr. Holoubek Vladimír – ortopedie, rehabilitace, denzitometrie

    Brno - Veveří

  • MUDr. Hošek Josef

    Nechanice

  • MUDr. Hrabánková Eva

    Praha - Holešovice

  • MUDr. Hrabec Alois

    Holešov

  • MUDr. Janíková Iva

    Praha - Petrovice

  • MUDr. Kopecká Lenka – praktická lékařka, rehabilitace

    Šumperk

  • MUDr. Kopecká Marie

    Třebechovice pod Orebem

  • MUDr. Kratochvíl Jaromír – praktický lékař

    Teplice - Trnovany

  • MUDr. Krejčová Markéta

    Čelákovice

  • MUDr. Kubelka Josef

    Čáslav

  • MUDr. Kubica Pavel, MUDr. Šrom Jan – ambulantní rehabilitace

    Olomouc

  • MUDr. Kubiče Jan

    Praha - Dejvice

  • MUDr. Linhart Karel

    Jinočany

  • MUDr. Lubomír Vejvoda

    Léčebná rehabilitace, Liberec, Czech Republic

  • MUDr. Macurová Renata

    Třinec

  • MUDr. Málek Otakar – ortopedie a rehabilitace

    Hradec Králové - Slezské Předměstí

  • MUDr. Med Jiří – léčebna dlouhodobě nemocných

    Tehovec

  • MUDr. Mešková Miloslava

    Pardubice - Zelené Předměstí

  • MUDr. Nečas Lubomír

    Zlín

  • MUDr. Novák Bohumil

    Štětí

  • MUDr. Nováková Jitka

    Praha - Černý Most

  • MUDr. Novosádová Věra

    Valašská Polanka

  • MUDr. Pácaltová Hana

    Teplice

  • MUDr. Petr Leoš

    Hradec Králové

  • MUDr. Píro Aleš

    Desná

  • MUDr. Polášková Dana, Uherský Ostroh

    Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

  • MUDr. Prokeš Pavel

    Mělník

  • MUDr. Puskarčíková Jana

    Rokytnice v Orlických horách

  • MUDr. Rasl František

    Jablonec nad Nisou

  • MUDr. Růžička Milan – poliklinika

    Jičín - Valdické Předměstí

  • MUDr. Šatava Vladimír

    Světlá pod Ještědem - Rozstání

  • MUDr. Ševela Radek

    Hodslavice

  • MUDr. Šírová Zuzana – léčebná rehabilitace, fyziatrie, neurologie

    Praha - Modřany

  • MUDr. Skála Bohumil, Ph.D.

    Lanškroun - Ostrovské Předměstí

  • MUDr. Šklubal Leo

    Semčice

  • MUDr. Sobotková Ludmila – rehabilitace, akupunktura a laserterapie

    Plzeň - Východní Předměstí

  • MUDr. Sochorová Alexandra

    Chrast

  • MUDr. Stejskal Vladimír, soukromý praktický lékař

    Třebechovice pod Orebem

  • MUDr. Svoboda Radoslav

    Třemošnice

  • MUDr. Sýkora František

    Jihlava

  • MUDr. Sýkora Miroslav

    Kladno - Švermov

  • MUDr. Valášková Anna

    Praha - Smíchov

  • MUDr. Válek František

    Studenec

  • MUDr. Vávrová Hana

    Uherské Hradiště

  • MUDr. Vochvestová Libuše

    Velké Hamry

  • MUDr. Vodová Vlasta

    Polná

  • MUDr. Zachoval

    Jičín - Valdické Předměstí

  • MUDr. Zachoval Richard

    Pecka

  • MUDr. Zelený Jiří, CSc.

    Černožice

  • MUDr. Žídeková Eva

    Benešov

  • MUDr. Zlesáková Romana

    Chrast

  • MUDr. Zrzavá Viktorie

    Nový Knín

  • MUDr. Zvoníčková Věra

    Brumov-Bylnice - Brumov

  • MVDr. Holečková Lenka

    Litomyšl

  • Nemocica pre obvinených a odsúdených a UVTOS

    Trenčín

  • Nemocnice Blansko – rehabilitace

    Blansko

  • Nemocnice Dačice, a.s.

    Dačice

  • Nemocnice Dačice, a.s.

    Dačice

  • Nemocnice Hranice, a.s. – rehabilitace

    Hranice

  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s., MUDr. Bajer Karel, primář rehabilitace

    Jindřichův Hradec

  • Nemocnice Ledeč – Háj, pracoviště Humpolec – Radil Petr

    Humpolec

  • Nemocnice následné péče

    Bílina - Pražské Předměstí

  • Nemocnice následné péče Moravská Třebová – rehabilitace

    Moravská Třebová - Předměstí

  • Nemocnice Prachatice – rehabilitace

    Prachatice

  • Nemocnice s poliklinikou Český Brod – rehabilitace

    Český Brod

  • Nemocnice s poliklinikou Semily – rehabilitační oddělení

    Semily

  • Nemocnice sv. Alžběty, spol. s r.o.

    Louny

  • Nemocnice Třinec – rehabilitace

    Třinec - Dolní Líštná

  • NEREST – Koloczková Marie

    Frýdek-Místek

  • NZZ FRO Poliklinika I

    Martin

  • Obchodní akademie – Křenová Lidmila

    Janské Lázně

  • Oblastní spolek Českého červeného kříže

    Trutnov - Střední Předměstí

  • Orthodentist, s.r.o.

    Pardubice - Zelené Předměstí

  • Paulínka n.f.

    Bratislava

  • Penzion Karafiát, s.r.o.

    Skuteč -Stěpánov

  • Podologie – Martina Zach

    Berlin, Německo, Tel.: 0049 3093 494 091

  • Poliklinika Březnice – rehabilitace, p. Zemek

    Březnice

  • Poliklinika Giraltovce II.B. s.r.o.

    Giraltovce

  • Poliklinika Škoda – rehabilitační oddělení

    Mladá Boleslav

  • Přístrojová péče – Štiková Dana

    Mladá Boleslav

  • Proglis, s.r.o.

    Nové Hrady

  • Psych. liečebňa

    Sučany

  • Re-centrum

    Jičín - Valdické Předměstí

  • RE centrum – Horčičková Miroslava

    Jičín - Valdické Předměstí

  • Regenerační centrum Styl – Chmelařová Blanka

    Přerov

  • Regenerační studio – Zboranová Soňa

    Ostrava - Mariánské Hory

  • Regionálna nemocnica, n.o.

    Sobrance

  • Reha-centrum – Suchánková Danuše

    Český Těšín

  • Rehabilitace

    Brno - Jundrov

  • Rehabilitace

    Dvůr Králové nad Labem

  • Rehabilitace

    Žamberk

  • Rehabilitace a regenerace RS, spol. s r.o.

    Chrudim

  • Rehabilitace – Alena, Špalová Alena

    Frýdlant nad Ostravicí

  • Rehabilitace – Bašková Dana

    Kutná Hora - Šipší

  • Rehabilitace – Bc. Egydyová Dana

    Ústí nad Orlicí

  • Rehabilitace – Bc. Kubín Tomáš

    Moravská Třebová - Předměstí

  • Rehabilitace – Bc. Peková Blažena

    Praha - Nové Město

  • Rehabilitace – Bc. Pýchová Jana

    Chomutov

  • Rehabilitace – Bc. Roškotová Irena, Dis.

    Litoměřice - Pokratice

  • Rehabilitace – Bílská Marta

    Příbor

  • Rehabilitace – Bláhová Milada

    Jaroměř - Pražské Předměstí

  • Rehabilitace – Bouchalová Marie

    Nový Knín

  • Rehabilitace – Burianová Jiřina

    Šlapanice

  • Rehabilitace (Centrum integrované podpory dr. Jedličky)

    Liberec

  • Rehabilitace – Chládková Milena

    Jirkov

  • Rehabilitace – Danuše, Gavlasová Danuše

    Krnov

  • Rehabilitace – Drahokoupilová Dagmar

    Kolín

  • Rehabilitace – Dvořáčková Ludmila

    Hrádek - Nová Huť

  • Rehabilitace – Dvořáková Eliška

    Přelouč

  • Rehabilitace – Dvořáková Helena

    Ústí nad Labem - Severní Terasa

  • Rehabilitace – Feketeová Melánie

    Praha - Krč

  • Rehabilitace – Fila Petr

    Litomyšl

  • Rehabilitace – Gogelová Miluše Morkovice

    Slížany - Morkovice

  • Rehabilitace – Handlová Vítězslava

    Brno - Zábrdovice

  • Rehabilitace – Herinková Eva

    Praha 10

  • Rehabilitace – Hirtová Libuše

    Brno - Královo Pole

  • Rehabilitace – Horníčková Ivana

    Bor

  • Rehabilitace – Hunáková Eva

    Zlín

  • Rehabilitace – Jadrná Jarmila

    Žďár nad Sázavou

  • Rehabilitace – Jahelková

    Mělník

  • Rehabilitace – Jakubcová Marcela

    Svitavy - Předměstí

  • Rehabilitace – Justová, Molová

    Nové Město na Moravě

  • Rehabilitace – Kaliánová Miluše

    Praha - Žižkov

  • Rehabilitace – Kartousová Jaroslava

    Opava - Předměstí

  • Rehabilitace Kateřina – Dagmar Toncarová

    Děčín

  • Rehabilitace – Klasová Květoslava, Kokešová Jarmila

    Heřmanův Městec

  • Rehabilitace – Kmentová Miroslava

    Pardubice - Zelené Předměstí

  • Rehabilitace Kojetín

    Kojetín

  • Rehabilitace – Košárková Jana

    Město Albrechtice

  • Rehabilitace – Krejčíková Dagmar

    Všetaty

  • Rehabilitace – Kretková Jiřina

    Hradec nad Moravicí

  • Rehabilitace – Kynčlová Jana

    Jičín - Valdické Předměstí

  • Rehabilitace – Libichová Jaroslava

    Ústí nad Labem

  • Rehabilitace – Librová, Burešová

    Svratka

  • Rehabilitace – Macháčková Marta

    Zábřeh

  • Rehabilitace – Machourková Hana

    Zlín

  • Rehabilitace, masáže – Sedlák Pavel

    Jihlava

  • Rehabilitace – Mgr. Borovičková Dana

    Hrušovany nad Jevišovkou

  • Rehabilitace – Mgr. Markešová Vanda

    Chomutov

  • Rehabilitace – Mgr. Rynešová Marie

    Třebíč

  • Rehabilitace – Mgr. Smiešná Lenka

    Šumperk

  • Rehabilitace – Mgr. Věra Segešová, Libuše Brezinová

    Jirkov

  • Rehabilitace – Mojžíšová Eliška

    Horní Blatná

  • Rehabilitace – Motlová

    Kvasiny

  • Rehabilitace – Mráčková Jana

    Chomutov

  • Rehabilitace – Musilová Blanka

    Bludov

  • Rehabilitace na Zámku

    Benátky nad Jizerou

  • Rehabilitace – Nekvindová Jana

    Horní Maršov

  • Rehabilitace – Neureiterová Petra

    Pelhřimov

  • Rehabilitace – Olivová Alena Mladá

    Vožice

  • Rehabilitace – Patočková Jitka

    Svitavy - Lány

  • Rehabilitace – PhDr. Karpašová Jarmila

    Hradec Králové - Pražské Předměstí

  • Rehabilitace – Potěšilová Stanislava

    Pelhřimov

  • Rehabilitace – Prantlová Božena

    Žirovnice

  • Rehabilitace – Procházková

    Měřín

  • Rehabilitace – Prosecká Andrea

    Osík

  • Rehabilitace – Ptáčková Anežka

    Moravský Krumlov

  • Rehabilitace – Říhová Dana

    Choltice

  • Rehabilitace – Rudolfová Hana

    Řečany nad Labem

  • Rehabilitace – Šefcová Dagmar

    Vysokov

  • Rehabilitace – Škývárová Vlasta

    Otrokovice

  • Rehabilitace – Šloufová Šárka

    Chvaletice

  • Rehabilitace – Smékalová Věra

    Smiřice

  • Rehabilitace – Šmídková Naďa

    Hostivice

  • Rehabilitace Sobotka – Ivana Vokrouhlická

    Sobotka

  • Rehabilitace – Sošková Miloslava

    Litvínov - Hamr

  • Rehabilitace – Špalková Miloslava

    Pardubice - Polabiny

  • Rehabilitace – Špetla Tomáš

    Stráž pod Ralskem

  • Rehabilitace – Šrámková Olga

    Pardubice - Svítkov

  • Rehabilitace – Štanclová Věra

    Dubicko

  • Rehabilitace – Stará Alena

    Stará Boleslav

  • Rehabilitace – Stará Stanislava

    Králův Dvůr - Karlova Huť

  • Rehabilitace – Stejskalová Dana

    Týn nad Vltavou

  • Rehabilitace – Štolc Lubomír

    Libina

  • Rehabilitace – Stonová Hana

    Praha - Nové Město

  • Rehabilitace – Suchá Marie, Peterková Iva

    Louny

  • Rehabilitace – Švecová Libuše – fyzioterapie

    Praha - Kamýk

  • Rehabilitace – Sýkorová

    Písek

  • Rehabilitace – Tučka Pavel, DiS.

    Jizerní Vtelno

  • Rehabilitace v Teplicích

    Teplice

  • Rehabilitace – Vašinová Gabriela

    Lanškroun - Žichlínské Předměstí

  • Rehabilitace – Zábranská Jarmila

    Brno - Žabovřesky

  • Rehabilitačné centrum

    Šoporňa

  • Rehabilitační a relaxační centrum – Neubauerová Hana

    Brno

  • Rehabilitační centrum

    Semily - Podmoklice

  • Rehabilitační centrum – Fischerová Hana

    Sezimovo Ústí

  • Rehabilitační centrum – Poláčková Miloslava

    Sezimovo Ústí

  • Rehabilitační centrum Šumava

    České Budějovice

  • Rehabilitační centrum Zdraví, spol. s r.o. – Troničková Věra

    Pardubice - Polabiny

  • Rehabilitační péče

    Králíky

  • Rehabilitační středisko

    Česká Třebová

  • Rehabilitační středisko – Hofmanová Jitka

    Mnichovo Hradiště

  • Rehabilitační středisko – Spálenková Jitka

    Polička - Horní Předměstí

  • Rehabilitační studio – Šeberová Anna

    Nová Včelnice

  • Rehabilitační ústav Kladruby – Hanelová Marie

    Kladruby

  • Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové, spol. s r.o.

    Chotěboř

  • Rehacentrum Letovice, s.r.o.

    Letovice

  • Rehacentrum NIKA

    Zlín

  • RENOSPOND, s.r.o.

    Zderaz

  • Repo – Kučerová Eva, Veselá Marie, Blažková Lenka

    Jičín - Staré Město

  • Salon Twiggy – rehabilitace

    Pardubice - Bílé Předměstí

  • SAMARITÁN

    Devínska Nová Ves

  • Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.

    Vysoké Tatry

  • Scheinerová Zdeňka

    Praha - Krč

  • Sdružení rehabilitace

    Dobruška

  • Semilans-cz, a.s.

    Semily

  • Senior dům

    Soběslav

  • Sírius

    Opava - Předměstí

  • SK Dobrá, s.r.o., pan Rozínek

    Dobré

  • Smidary – Chotělice

    Smidary - Chotělice

  • Sociální služby Pačlavice

    Pačlavice

  • Soukromá klinika LOGO, s.r.o.

    Brno - Štýřice

  • Speciální základní škola

    Poděbrady

  • SSMT – Domov Sosna

    Třinec - Dolní Líštná

  • Štiková Dana

    Němčice

  • Středisko fyzioterapie

    Hostinné

  • Studená Irena – domácí péče

    Praha - Záběhlice

  • TJ Sokol Hradec Králové

    Hradec Králové

  • Ústav onkologie a pneumologie na Pleši

    Nová Ves pod Pleší

  • Ústav sociální péče Háj u Duchcova

    Háj u Duchcova

  • Ústav sociální péče Jablonec nad Nisou

    Jablonec nad Nisou

  • Ústav sociální péče Liblín

    Liblín

  • Ústav sociální péče Litvínov – Janov

    Litvínov - Janov

  • Ústav sociální péče Mařenice

    Mařenice

  • Ústav sociální péče Nová Ves v Horách

    Nová Ves v Horách

  • Ústav sociální péče pro dospělé

    Bory Plzeň - Litice

  • Ústav sociální péče pro dospělé, Šebestová Libuše

    Plzeň - Bolevec

  • Ústav sociální péče pro mentálně postižené v Mariánské

    Jáchymov

  • Ústav sociální péče pro mládež Domečky

    Rychnov nad Kněžnou

  • Ústav sociální péče pro tělesně postiženou mládež

    Zbůch

  • Ústav sociální péče Stará Oleška

    Huntířov - Stará Oleška

  • Ústav sociální péče Svatý Jan

    Svatý Jan

  • Ústav sociální péče Zběšičky

    Bernartice - Zběšice

  • Ústav sociálních služeb Milíčeves

    Slatiny - Milíčeves

  • Vězeňská služba ČR, věznice Valdice, Vokrouhlická Ivana

    Valdice

  • Vincentinum – poskytovatel sociálních služeb Šternberk

    Šternberk

  • Vojenská nemocnice Brno – rehabilitace

    Brno - Zábrdovice

  • Zariadenie pre seniorov

    Moravany nad Váhom

  • Zlínsat, spol. s r.o., hotel, lázně

    Zlín - Kostelec

  • Zoltán Farkas- MEDICAL

    Povoda

Reference magnetoterapie Biomag - Vaše dotazy

Zaujaly Vás naše reference? Chcete vědět více o magnetoterapii Biomag a o tom, jak ji použít a aplikovat? Potřebujete před koupí zjistit víc o tom, jak magnetoterapie Biomag funguje? Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborní poradci jsou připraveni Vám odpovědět na Vaše dotazy. Magnetoterapii Biomag máte navíc možnost vyzkoušet zdarma.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.