Sestavy pulzní magnetoterapie

Sestavy pulzní magnetoterapie mají různé účely a využití. V sortimentu firmy Biomag naleznete sestavy určené velkým klinikám i privátním rehabilitacím. Velmi oblíbené jsou také univerzální sestavy do domácí péče a také sestavy pro sportovní medicínu.

Aplikujte na větší části těla hloubkově a profesionálně. Velký solenoid SL60-P pro hloubkové aplikace v oblasti trupu a plošný trojdílný aplikátor A12PM pro oblast nohou či zad. Další žádaný aplikátor AL21 poskytne intenzivní magnetické pole při lokálních aplikacích pulzního magnetického pole. Sestava je dodávána v ochranné, pevné brašně L11.

Vyberte si plošné aplikace s 3D technologií a žádané hloubkové aplikace. Aplikátor A12PM můžete díky velkým rozměrům aplikovat na velké části těla a to s maximálním pohodím. Oblíbený solenoid SL29 je již dlouhá léta první volbou pro hloubkové aplikace v oblasti ramen, kolen a dalších kloubů. Tato povedená sestava je dodávána v brašně EB4, která zajistí nejen bezpečné uložení, ale také transport, tak abyste měli sestavu vždy na dosah.

Získejte patentovanou 3D technologii, univerzálnost, pohodlí i hloubkové aplikace. Díky 3D aplikátoru A11P a FIX COMBI-e doplňkům můžete na velké části těla aplikovat terapii s maximálním pohodlím. Otvory v tomto aplikátoru umožňují také hloubkové aplikace na ramena, kolena a další klouby. Přepínačem volitelné, intenzivní magnetické pole na aplikátoru A6P2 působí bodově (SPOT) nebo více do šířky (WIDE) a zajísti tak intenzivní aplikace prakticky kdekoliv. Ochranná, pevná brašna EB3 umožní přepravu všude tam, kam se vydáte i vy.

Kompaktní a úsporná. Univerzální a překvapivě výkonná. V této sestavě získáte velmi univerzální a žádaný aplikátor A17P s 3D technologií. Můžete tak aplikovat pulzní magnetické pole jak na oblast menších kloubů, tak na ramena nebo oblast zad. Aplikátor A15P pak umožní intenzivní aplikace při lokálních potížích. Díky kompaktní brašně EB1, pak tuto sestavu přenesete kamkoliv se vydáte i vy.

Získejte plošné i lokální intenzivní aplikace v jedné sestavě. Poduškový aplikátor A12PL je díky svým rozměrům ideální pro celotělové aplikace. Přepínačem volitelné, intenzivní magnetické pole na aplikátoru A6P2, působí bodově (SPOT) nebo více do šířky (WIDE). Na míru navržená brašna EB5 zajistí potřebnou ochranu i při častém přenášení.

Pro každého a s překvapivým využitím. Tato sestava vás nadchne. Aplikátor A8P je nejen praktický plošný aplikátor na záda či klouby, ale funguje také jaké solenoid pro hloubkové aplikace. V kombinaci s lokálním aplikátorem A6P2 je tato sestava překvapivě univerzální a získá si vás stejně tak, jako spoustu spokojených zákazníků před vámi. Designový kufřík SBK pak umožní nejen bezpečné uložení, ale také snadné přenesení, abyste sestavu měli vždy při sobě.