Celulitida

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu celulitida: Program celulitidavede k poruše elastických a kolagenních vláken a ke ztrátě pružnosti a kvality kůže. Při celulitidě dochází k ukládání tuku do podkoží, omezuje se mikrocirkulace okysličené krve. Dochází k degenerativním změnám pojivové tkáně, fibrotickým změnám, na kůži vzniká vzhled pomerančové kůry. Porucha mikrocirkulace vede k dalšímu ukládání metabolitů a k postupnému poškozování lymfatického oběhu. K celulitidě mají větší sklon ženy, které trpí na zácpu, mají poruchy jaterních a ledvinových funkcí, poruchy krevního a lymfatického oběhu. Byla prokázána souvislost mezi výskytem žilních varixů a celulitidou. Léčba varixů by měla předcházet léčbu celulitidy. Na onemocnění u žen se kromě špatných stravovacích návyků a nedostatku pohybu podílejí hormonální změny, ale také kouření.

Využití magnetoterapie při celulitidě

Při celulitidě okysličuje nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie zlepšením mikrocirkulace okysličené krve exponovanou oblast a detoxikačním efektem pomáhá odvádět z kůže a podkoží metabolity. Výsledkem je zpevnění a zkvalitnění stavu kůže – tento efekt využíváme nejen proti celulitidě ale také proti vráskám. Při celulitidědoporučujeme použít vasodilatační programy a programy hojivé – stimulační na danou oblast. Pitný režim doplnit magnetizovanou vodou a případně využít i aplikace na oblast jater k podpoře detoxikace celého organismu.

Zkušenosti pacientů

Pravidelně používán program Regenerace a Celulitida. Jsem velice spokojena.

Karin Císařová, Karlovy Vary

Asi v polovině dubna 2007 jsem začala s léčbou celulitidy. První efekty se dostavily již po 4-6 zákrocích, pokožka se stala hladší a prohloubení mnohem mělčí, z čehož mám velkou radost, poněvadž vizuální efekt je již viditelný.

Agata K., Dąbrovy Górniczej

Aplikace magnetoterapie při celulitidě

Při celulitidě aplikujeme vasodilatační programy (36 – 44 Hz) a stimulační (50 – 81 Hz) pomocí plochého aplikátorunebo solenoidu na požadovanou oblast kůže a na oblast jater.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Lymská borelióza
  • Alzheimerova demence – Alzheimer
  • Dna
  • Rekonvalescence
  • Vrcholový sport – namožení, únava, mikrotraumata
  • Detoxikace organizmu

Magnetoterapie a celulitida

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při celulitidě? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při celulitidě.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.