Dna

Charakteristika programu Dna: Dna je chronické metabolické onemocnění – porucha látkové výměny, kdy jsou zvýšeny hodnoty kyseliny močové v krvi. Při dna se kyselina močová a krystaly jejích solí hromadí zejména v málo prokrvených tkáních, například v kloubních chrupavkách, v okolí kloubů, šlach ale i v ledvinách apod. Krystalky vyvolávají při dna ve tkáních zánětlivou reakci, která se projeví bolestí, zarudnutím, otokem a následně dochází k artrotickým změnám, které mohou vést k deformitám a omezení pohyblivosti kloubů, nebo u ledvin k poškození jejich funkce.

Kromě speciální diety s nízkým obsahem nukleoproteinů a léků snižujících tvorbu kyseliny močové a léků urychlujících její vylučování je při dna vhodný každý léčebný postup, který zlepšuje cirkulaci krve v postižených kloubech a tkáních a působí protizánětlivě a analgeticky.

Zkušenosti pacientů

Velmi mi pomáhá na léčení astma, na klouby a na dnu. Skoro každý den přístroj používám na bolesti zad.

Bohuslav Broučková, Dubenec

Mám artrózu 3 stupně, svalový revmatizmus, dnu. Po 5 měsících používání magnetoterapie bolesti v klidu ustoupily a nyní věřím, že budu moci trochu důstojněji žít.

Jaroslava Linhartová, Nová Včelnice

Na dnu používám „medical program“. Zcela se nevyléčila, ale hodně tlumí bolest.

Jiří Šuchman, Studená

Využití magnetoterapie při dna

Při dna splňuje nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag výše uvedené vlastnosti a může být pro nemocné s dnou významným pomocníkem, který pomáhá předcházet akutním stavům a zmenšuje poškozování postižených tkání.

Aplikace magnetoterapie při dna

Při dna aplikujeme pro prvotní potlačení bolesti aplikujeme denně opakovaně 4 – 10 Hz a k doléčení a udržovaní stavu 10 – 50 Hz.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Přerušení nervu po úrazu – poranění periferního nervu
  • Artrózy kloubů
  • Bolest – protibolestivý efekt – analgetický efekt
  • Artritidy kloubů
  • Alzheimerova demence – Alzheimer
  • Bolesti kloubů

Magnetoterapie a dna – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při dna? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při dna.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.