Angína, chrapot, KHCD

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika: Nachlazení, rýma a další nekomplikované katary horních cest dýchacích (KHCD) jsou všude ve světě hlavní příčinou infekční nemocnosti.
Rýma, zánět spojivek a další katary – zvláště ty, jež jsou vyvolány lidskými rinoviry (HRV) predisponují opakovaně postižené jedince k druhotným závažným komplikacím. U dětí to jsou nejčastější středoušní záněty, sinusitidy, exacerbace spastické bronchitidy, astmatu a cystické fibrózy s postižením dolních cest dýchacích. Infekce vyvolané HRV jsou závažné především u starších osob, osob po transplantacích, novorozenců a malých dětí. Četné nové léčebné postupy neprokazovali na infekce HRV v praxi žádoucí efekt na rozdíl od laboratorních efektů.

Využití magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou pozitivně ovlivnit řadu symptomů onemocnění a to hlavně otoky sliznic, dále urychlují reparaci řasinkového epitelu, rozšiřují dýchací cesty, tlumí zánět.

Zkušenosti pacientů

Přístroj pravidelně používám při únavě po sportu, při bolestech hlavy a krční páteře, a také při nachlazení.

Jiří Šidlo, Děpoltovice

Trpěla jsem velikými bolestmi kolenních kloubů, mám artrózu. Po intenzivní léčbě „Biomagem“ se bolesti začaly snižovat, postupně ustaly. Přístroj nám zabral i na rýmu a nachlazení a bolest zubů.

Paní Pavlíková, Havířov

Přístroj používáme denně. Nejvíc maminka, která se léčí s osteoporózou a bronchiálním astmatem. Příležitostně ho používáme všichni na nachlazení, průdušky, bolesti hlavy.

Jana Machalová, Bučovice

Aplikace magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Při katarech horních cest dýchacích (angína, chrapot, nachlazení,…) aplikujeme přednostně 2 -25 Hz na oblast krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Angína, chrapot, KHCD
  • Hypothyreosa – snížená funkce štítné žlázy
  • Roztroušená skleróza mozkomíšní – RS
  • Migréna
  • Lehká mozková dysfunkce (LMD)
  • Alopecie (vypadávání vlasů)

Magnetoterapie a katary horních cest dýchacích – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě katarů horních cest dýchacích (chrapot, rýma, nachlazení)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při katarech horních cest dýchacích.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.