Angína, chrapot, KHCD

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika: Nachlazení, rýma a další nekomplikované katary horních cest dýchacích (KHCD) jsou všude ve světě hlavní příčinou infekční nemocnosti.
Rýma, zánět spojivek a další katary – zvláště ty, jež jsou vyvolány lidskými rinoviry (HRV) predisponují opakovaně postižené jedince k druhotným závažným komplikacím. U dětí to jsou nejčastější středoušní záněty, sinusitidy, exacerbace spastické bronchitidy, astmatu a cystické fibrózy s postižením dolních cest dýchacích. Infekce vyvolané HRV jsou závažné především u starších osob, osob po transplantacích, novorozenců a malých dětí. Četné nové léčebné postupy neprokazovali na infekce HRV v praxi žádoucí efekt na rozdíl od laboratorních efektů.

Využití magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou pozitivně ovlivnit řadu symptomů onemocnění a to hlavně otoky sliznic, dále urychlují reparaci řasinkového epitelu, rozšiřují dýchací cesty, tlumí zánět.

Zkušenosti pacientů

Trpěla jsem velikými bolestmi kolenních kloubů, mám artrózu. Po intenzivní léčbě „Biomagem“ se bolesti začaly snižovat, postupně ustaly. Přístroj nám zabral i na rýmu a nachlazení a bolest zubů.

Paní Pavlíková, Havířov

Přístroj používáme denně. Nejvíc maminka, která se léčí s osteoporózou a bronchiálním astmatem. Příležitostně ho používáme všichni na nachlazení, průdušky, bolesti hlavy.

Jana Machalová, Bučovice

Přístroj pravidelně používám při únavě po sportu, při bolestech hlavy a krční páteře, a také při nachlazení.

Jiří Šidlo, Děpoltovice

Aplikace magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Při katarech horních cest dýchacích (angína, chrapot, nachlazení,…) aplikujeme přednostně 2 -25 Hz na oblast krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Degenerativní onemocnění mozku, míchy
  • Roztroušená skleróza mozkomíšní – RS
  • Paradontóza
  • Stavy po cévní mozkové příhodě
  • Bolesti krční páteře
  • Hypothyreosa – snížená funkce štítné žlázy

Magnetoterapie a katary horních cest dýchacích – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě katarů horních cest dýchacích (chrapot, rýma, nachlazení)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při katarech horních cest dýchacích.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.