Astma

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika astma: Průduškové astma je charakterizováno záchvaty dušnosti. Jsou způsobeny funkční obstrukcí (zúžením, uzavřením) dýchacích cest. Za hlavní mechanizmy obstrukce se považují spasmus hladké svaloviny bronchů všech velikostí, překrvení a otok sliznice a zvýšená sekrece vazkého hlenu.

Příčinou astma je přehnaná reakce bronchů na celou řadu podnětů. Astma je imunologický i neimunologický a často kombinovaný děj. Součástí komplexní léčby je rehabilitace, sportovní aktivity, otužování, klimatické lázně apod.

Využití magnetoterapie pro astma

Při astma zlepšuje nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie svým spasmolytickým a protiotokovým efektem průchodnost dýchacích cest a výrazným vasodilatačním efektem na prekapiláry a kapiláry zlepšuje mikrocirkulaci okysličené krve v plicní tkáni, saturaci krve kyslíkem a působí protiotokově.

Zkušenosti pacientů

Moja manželka Biomag využíva kvôli cukrovke, častým bolestiam nôh, dcéra zase pri ťažkostiach s astmou a na migrénu. Využívame ho denne.

Dušan Bača, Levice

Velmi mi pomáhá na léčení astma, na klouby a na dnu. Skoro každý den přístroj používám na bolesti zad.

Bohuslav Broučková, Dubenec

Mám potíže s klouby, trpím na astma, nedostatečné okysličení srdečního svalu, třes rukou. Magnetoterapii používáme 4 měsíce. Cítíme oba zlepšení ve všem, jen ty ruce se stále trochu třesou.

Manželé Kučovi, Rokytnice

Aplikace magnetoterapie pro astma

Při astma aplikujeme v počátcích nižší a střední frekvence 2-25Hz (např. program medical) a v období prevence opakovaných záchvatů střídáme při aplikaci s programy regeneračními (č. 28).

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Zánět průdušek (Bronchitida)
  • Bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře
  • Vysoký krevní tlak (hypertenze)
  • Astma
  • Ischemická choroba srdeční

Magnetoterapie a astma – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě astma? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při astma.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.