Bolesti kloubů

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu bolesti kloubů: Program bolesti kloubů je určen k ovlivnění bolesti kloubů a kloubního pouzdra při jejich morfologických změnách v důsledku degenerativních a zánětlivých procesů. Bolesti kloubů jsou jednou ze základních indikací nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie.

Cíl aplikace magnetoterapie při bolestech kloubů

Cíl aplikace magnetoterapie při bolestech kloubů je zmírnit bolest, tlumit zánětlivé projevy a vytvořit podmínky pro lepší regeneraci.

Zkušenosti pacientů

Trpěla jsem bolestí zad a kolena. Magnetoterapii používám rok. Stav se mi hodně zlepšil. Koleno už nebolí, záda taky hodně povolila a lépe se mi chodí.

Anděla Vosmanská, Jaroslavice

Mám artrózu a osteoporózu. Každý den si aplikuji příslušný program na bolavá místa. Vím, že v 65 letech nebudu mít klouby jak mladice. Pryč je doba, když jsem při ulehnutí do postele nevěděla, jak si lehnout, aby mně neškubalo v kyčli.

Olga Tomečková, Orlová

Biomag jsme používali na bolesti zad, kloubů, vždy nám pomohl, ale aplikovat se musí vícekrát než jednou. Já i manžel jsme ho používali úspěšně.

Jitka Lipnerová, Tršice

Využití magnetoterapie při bolestech kloubů

Při bolestech kloubů je hodinový program prodlouženou variantou programu č. 3 – artrózy kloubů. Delší aplikační časy využíváme při opakovaných denních aplikacích a tam, kde je významně zvýšená bolest. Jde hlavně o bolesti kloubů a kloubního pouzdra při jejich morfologických změnách v důsledku degenerativních a zánětlivých procesů. V klinickém modu je přidán podíl frekvencí do 50 Hz k silnější stimulaci hojení. Program aplikujeme převážně po předchozím utlumení akutních bolestí kloubů programem č. 1 k následnému doléčování.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Regenerace
  • Otok – protiotokový – protiedémový efekt
  • Bolest – protibolestivý efekt – analgetický efekt
  • Volba individual
  • Metabolizmus – ovlivnění látkové výměny
  • Pásový opar – herpes zoster

Magnetoterapie a bolesti kloubů – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolestech kloubů? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bolestech kloubů.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.