Bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika bolestí vystřelující z oblasti hrudní páteře:Nejčastěji jde o interkostální neuralgii propagující se z hrudní páteře pásovitě podél žeber, která je způsobené blokádami meziobratlových a kostotransverzálních kloubů. Je nutné ji odlišit od vážných onemocnění vnitřních orgánů jako koronární příhoda, nemoci plicní, gastroduodenální aj.

Využití magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře

Při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře využíváme při aplikacích nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie hlavně analgetický, spasmolytický a protiotokový efekt, který napomáhá uvolňovat spasmy a mírnit bolesti v akutním stádiu. Aplikace magnetoterapie mohou předcházet před rehabilitačním cvičením, manipulaci, masáži apod.

Zkušenosti pacientů

Biomag jsem používala na bederní i hrudní páteř s dobrým výsledkem. Pomohl mi od bolesti.

Krystýna Seibothová, Mikulášovice

Biomag používám z důvodů zdravotních potíží s páteří, krční, hrudní, bederní a křížovou. Operace bederní páteře – pooperační rána dle názoru operujícího lékaře rychle a dobře zhojena.

Ladislav Melich, Velký Osek

Aplikace magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře

Při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře doporučujeme v akutním stádiu opakované expozice plochým aplikátorem nebo velkým solenoidem v rozsahu  4 – 10 Hz na hrudní páteř a po odeznění akutních potíží střídáme s programy s frekvenčním rozsahem 10-50 Hz.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře
  • Astma
  • Zánět průdušek (Bronchitida)
  • Vysoký krevní tlak (hypertenze)
  • Ischemická choroba srdeční

Magnetoterapie a bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.