Klíšťová encefalitida – rekonvalescence

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu klíšťová encefalitida – rekonvalescence: Nejčastějším přenašečem viru klíšťové encefalitidy je klíště. Rozeznáváme meningitickou formu onemocnění, meningoencefalitickou formu s extrapyramidovými příznaky, mozečkovými příznaky, parézou hlavových nervů a meningoencefalomyelitickou formu s asymetrickými periferními parézami.

K základní aktivní ochraně proti klíšťové encefalitidě patří očkování a také můžeme pasivně bránit klíštěti, aby se zachytilo na kůži a přisálo se pomocí vhodné obuvi a oblečení. Další ochranou proti klíšťové encefalitidě je používání repelentů. Pokud již dojde k přisátí klíštěte, tak je potřeba jeho včasné odstranění a dezinfekce místa nejlépe jodovou tinkturou, která jako jediná dezinfekce působí do hloubky kůže.

Klíšťová encefalitida je závažné, život ohrožující onemocnění. Pokud se infekce při klíšťové encefalitidě včas podchytí a zahájí se odborná léčba, může dojít k úplnému uzdravení. Pozdní zahájení léčby klíšťové encefalitidy a komplikace onemocnění můžou zanechat trvalé následky – např. chronické bolesti hlavy, poruchy spánku a koncentrace, obrnu horních končetin, sníženou výkonost, deprese.

Zkušenosti pacientů

Přístroje a aplikátory Biomag nemusím svým nejbližším doporučovat, s postupem času se každý přesvědčil osobně.Všichni si ho oblíbili pro jednoduché a přesné použití, úspoře času. V informačních brožurách si našli další možností použití.

Jan Šrotíř, Vyškov

Manžel prodělal boreliózu a byl zaléčen antibiotiky. Byl velmi unavený, vyčerpaný. Používáním přístroje postupně přestal brát léky a opět plně začal pracovat na hospodářství.

Manželé Šmakalovi, Benešov

Využití magnetoterapie při klíšťové encefalitidě

Při klíšťové encefalitidě využíváme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag v období rekonvalescence, kdy aplikace urychluji regeneraci organizmu, snižují vznik komplikací a zkracují dobu nutnou k rekonvalescenci.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Artrózy kloubů
  • Bolest – protibolestivý efekt – analgetický efekt
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza
  • Detoxikace organizmu
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence
  • Magnetizace vody

Aplikace magnetoterapie při klíšťové encefalitidě

Při klíšťové encefalitidě aplikujeme denně programy s rozsahem 2-25 a 50-81Hz s vasodilatačním a stimulačním efektem. Vhodný solenoid na hlavu a plochý aplikátor na oblast celé páteře.

Magnetoterapie a klíšťová encefalitida – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při klíšťové encefalitidě? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při klíšťové encefalitidě.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.