Před masáží

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu před masáží: Program je určen k přípravě organizmu před masáží a použitím manipulačních technik.

Obrázek: Před masáží

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Cíl aplikace magnetoterapie před masáží

Cílem aplikace magnetoterapie před masáží je dosáhnout lepšího prokrvení tkání, vyplavení metabolitů, uvolnění svalových spasmů a kontraktur a optimálně připravit na masáž, která celkový efekt výrazně zvýší a posílí.

Zkušenosti pacientů

Jako masér doporučuji magnetoterapii svým klientům. Vynikající výsledky jsou u zádového svalstva, které je ztuhlé nachlazením, průvany. Dále u kojenců s dětskou mozkovou obrnou, u stavů po cévních mozkových příhodách, zmrzlých ramen …

Lenka Vidurková, Vracov

V současné době používám přístroj jako přípravu na uvolnění svalstva před masáží a samozřejmě si zaregeneruji po těžších trénincích, kdy potřebuji uvolnit přecvičenou část těla.

Jan Šrotíř, Vyškov

Využití magnetoterapie před masáží

Útlum bolesti a uvolnění svalových kontraktur před manuální masáží významně zlepší celkový efekt masáže a ovlivní to, že pro pacienta je i intenzivní masáž lépe snesitelná. Působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag se urychluje odplavování kyselých metabolitů (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázy a zlepšenou perfuzí) a tím se tlumí bolesti a povolují bolestivé svalové spazmy (kontraktury). Dále dochází k výraznému zpomalení nervového vedení a tento děj se rovněž podílí na uvolnění svalů. Protibolestivý a myorelaxační efekt magnetoterapie využíváme proto k útlumu bolesti a uvolnění kosterního svalstva a snížení svalového tonu jako přípravu, po které bezprostředně následuje masáž. Je to vhodný postup, jak pro veškeré bolesti zad a končetin, kde je použitá masážní technika, tak pro sportovce po fyzické zátěži.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Zlomeniny
  • Revmatismus mimokloubní
  • Celulitida
  • Rekonvalescence
  • Diabetes – cukrovka
  • Pásový opar – herpes zoster

Aplikace magnetoterapie před masáží

Před masáží aplikujeme cíleně lokálně na požadovanou oblast protibolestivé a spasmolytické frekvence vhodnými aplikátory podle místa následné masáže.

Využití magnetoterapie před masáží – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie před masáží? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie před masáží.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x