Před masáží

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu před masáží: Program je určen k přípravě organizmu před masáží a použitím manipulačních technik.

Cíl aplikace magnetoterapie před masáží

Cílem aplikace magnetoterapie před masáží je dosáhnout lepšího prokrvení tkání, vyplavení metabolitů, uvolnění svalových spasmů a kontraktur a optimálně připravit na masáž, která celkový efekt výrazně zvýší a posílí.

Zkušenosti pacientů

Jako masér doporučuji magnetoterapii svým klientům. Vynikající výsledky jsou u zádového svalstva, které je ztuhlé nachlazením, průvany. Dále u kojenců s dětskou mozkovou obrnou, u stavů po cévních mozkových příhodách, zmrzlých ramen …

Lenka Vidurková, Vracov

V současné době používám přístroj jako přípravu na uvolnění svalstva před masáží a samozřejmě si zaregeneruji po těžších trénincích, kdy potřebuji uvolnit přecvičenou část těla.

Jan Šrotíř, Vyškov

Využití magnetoterapie před masáží

Útlum bolesti a uvolnění svalových kontraktur před manuální masáží významně zlepší celkový efekt masáže a ovlivní to, že pro pacienta je i intenzivní masáž lépe snesitelná. Působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag se urychluje odplavování kyselých metabolitů (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázy a zlepšenou perfuzí) a tím se tlumí bolesti a povolují bolestivé svalové spazmy (kontraktury). Dále dochází k výraznému zpomalení nervového vedení a tento děj se rovněž podílí na uvolnění svalů. Protibolestivý a myorelaxační efekt magnetoterapie využíváme proto k útlumu bolesti a uvolnění kosterního svalstva a snížení svalového tonu jako přípravu, po které bezprostředně následuje masáž. Je to vhodný postup, jak pro veškeré bolesti zad a končetin, kde je použitá masážní technika, tak pro sportovce po fyzické zátěži.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Relaxace
  • Pseudoartrózy (paklouby) – podpora hojení
  • Volba individual
  • Medical program
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza
  • Polyneuropatie

Aplikace magnetoterapie před masáží

Před masáží aplikujeme cíleně lokálně na požadovanou oblast protibolestivé a spasmolytické frekvence vhodnými aplikátory podle místa následné masáže.

Využití magnetoterapie před masáží – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie před masáží? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie před masáží.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

Vyzkoušet přístroj můžete nyní zdarma

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.