Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika sexuální dysfunkce u mužů: Patří sem nedostatek, nebo ztráta sexuální touhy, poruchy erekce či impotence v důsledku primární příčiny – nedostatečná produkce androgenů (léčebně se podávají se androgeny) a častější sekundární příčinou bývá deprese. K dalším poruchám patří kompletní a inkompletní poruchy erekce, předčasná ejakulace, dysfunkční orgasmus i impotence.

V léčení poruch erekce a impotence se uplatňuje psychoterapie, farmakologické zvyšování centrální sexuální aktivity, vasodilatační farmaka, inhibitory fosfodiesterázy 5, aj.

Využití magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích u mužů (poruchy erekce, impotence)

Při poruchách erekce a impotenci se může nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag velmi pozitivně uplatnit hlavně svým vasodilatačním účinkem. Polarizace krvinek v důsledku jejich přechodu magnetickým polem aplikátoru ovlivňuje svalový tonus cév, tepen a vlásečnic – dojde k jejich rozšíření a tím k dokonalému zásobení tkání okysličenou krví a živinami.

Dále dochází působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie k aktivaci parasympatiku a k efluxu Ca2+ iontů, což vede také k povolení svaloviny cév (zejména prekapilárních svěračů) a k následné vasodilataci. To vše má vliv na harmonizaci srdeční činnosti, oběhu a krevní tlak a samozřejmě na zlepšení stavu poruch erekce či impotence. Vasodilatační účinek je žádoucí u všech postižení cévního systému, kde je z různých příčin ztížen průtok okysličené krve. Zvýšené zásobení kyslíkem pomáhá hojit a zlepšovat funkci tkání a orgánů a zároveň působí protizánětlivě.

Zkušenosti pacientů

Při použití různých magnetických stimulátorů bylo zaznamenáno výrazné zlepšení u mužů trpících různými sexuálními poruchami.

I. Gorpinchenko, Použití magnetických zařízení při léčbě sexuálních poruch u mužů, Lik Sprava (3-4), 1995, s. 95–97.

Výsledky placebem kontrolované studie ukázaly, že magnetoterapie má výborné účinky na krevní oběh u mužů trpících sexuálními problémy.

I. V. Karpukhin V. A. Bogomol', Lokální vakuová magnetoterapie při impotenci pacientů, Vopr Kurortol Lech Fiz Kult (2), 1996, s. 38–40.

Aplikace magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích u mužů (poruchy erekce, impotence)

Při poruchách erekce aplikujeme programy ve frekvenčním rozsahu 2 – 25 Hz, kde se projeví jak spasmolytický, tak vasodilatační efekt. Aplikujeme lokálně posazením na plochý aplikátor a dle potřeby kombinujeme s aplikacemi na páteř a hlavu pro protistresový efekt a aktivizaci hormonální sekrece.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku
  • Zánět močového měchýře – cystitis acuta
  • Pomočování u dětí (enuréza)
  • Zánět prostaty, BHP
  • Regenerace jater
  • Mononukleóza

Magnetoterapie a sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích, poruchách erekce či impotenci? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích, poruchách erekce či impotenci.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.