Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika sexuální dysfunkce u mužů: Patří sem nedostatek, nebo ztráta sexuální touhy, poruchy erekce či impotence v důsledku primární příčiny – nedostatečná produkce androgenů (léčebně se podávají se androgeny) a častější sekundární příčinou bývá deprese. K dalším poruchám patří kompletní a inkompletní poruchy erekce, předčasná ejakulace, dysfunkční orgasmus i impotence.

V léčení poruch erekce a impotence se uplatňuje psychoterapie, farmakologické zvyšování centrální sexuální aktivity, vasodilatační farmaka, inhibitory fosfodiesterázy 5, aj.

Využití magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích u mužů (poruchy erekce, impotence)

Při poruchách erekce a impotenci se může nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag velmi pozitivně uplatnit hlavně svým vasodilatačním účinkem. Polarizace krvinek v důsledku jejich přechodu magnetickým polem aplikátoru ovlivňuje svalový tonus cév, tepen a vlásečnic – dojde k jejich rozšíření a tím k dokonalému zásobení tkání okysličenou krví a živinami.

Dále dochází působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie k aktivaci parasympatiku a k efluxu Ca2+ iontů, což vede také k povolení svaloviny cév (zejména prekapilárních svěračů) a k následné vasodilataci. To vše má vliv na harmonizaci srdeční činnosti, oběhu a krevní tlak a samozřejmě na zlepšení stavu poruch erekce či impotence. Vasodilatační účinek je žádoucí u všech postižení cévního systému, kde je z různých příčin ztížen průtok okysličené krve. Zvýšené zásobení kyslíkem pomáhá hojit a zlepšovat funkci tkání a orgánů a zároveň působí protizánětlivě.

Zkušenosti pacientů

Výsledky placebem kontrolované studie ukázaly, že magnetoterapie má výborné účinky na krevní oběh u mužů trpících sexuálními problémy.

I. V. Karpukhin V. A. Bogomol', Lokální vakuová magnetoterapie při impotenci pacientů, Vopr Kurortol Lech Fiz Kult (2), 1996, s. 38–40.

Při použití různých magnetických stimulátorů bylo zaznamenáno výrazné zlepšení u mužů trpících různými sexuálními poruchami.

I. Gorpinchenko, Použití magnetických zařízení při léčbě sexuálních poruch u mužů, Lik Sprava (3-4), 1995, s. 95–97.

Aplikace magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích u mužů (poruchy erekce, impotence)

Při poruchách erekce aplikujeme programy ve frekvenčním rozsahu 2 – 25 Hz, kde se projeví jak spasmolytický, tak vasodilatační efekt. Aplikujeme lokálně posazením na plochý aplikátor a dle potřeby kombinujeme s aplikacemi na páteř a hlavu pro protistresový efekt a aktivizaci hormonální sekrece.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Pálení žáhy
  • Stav po infekční žloutence
  • Regenerace jater
  • Crohnova nemoc (mimo akutní exacerbace)
  • Neplodnost u žen (po zánětech vejcovodu)
  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku

Magnetoterapie a sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích, poruchách erekce či impotenci? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při sexuálních dysfunkcích, poruchách erekce či impotenci.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.