Vazodilatace – zlepšení prokrvení

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu vazodilatace – zlepšení prokrvení: Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole přístrojů Biomag zlepšuje prokrvení ovlivňněním polarizaci červených krvinek kladným nábojem. Působí proti tzv. penízkovatění erytrocytů, působí jejich opětovné rozptýlení a tím zvětšuje plochu schopnou vázat a přenášet kyslík. Krev, která prošla vytvořeným magnetickým polem, vykazuje větší schopnost vázat kyslík (lépe se okysličovat). Polarizace krvinek ovlivňuje svalový tonus cév, tepen a vlásečnic – dojde k jejich rozšíření (vasodilataci) a tím k dokonalému zásobení tkání okysličenou krví a živinami a k rychlejšímu odvodu toxických látek mimo buňky. Významně se zvyšuje parciální tlak kyslíku.

Obrázek: Vazodilatace – zlepšení prokrvení

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Využití magnetoterapie pro zlepšení prokrvení

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie pozitivně ovlivňuje plasticitu krvinek. Pružnější krvinky se lépe přizpůsobují „překážkám“ v cévním řečišti. Vlivem magnetického pole se zároveň snižuje riziko tvorby krevních sraženin (trombů). Při působení nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie dochází k aktivaci parasympatiku a k efluxu Ca2+ iontů, což vede k povolení svaloviny cév (zejména prekapilárních svěračů) a k následné vasodilataci. To vše má vliv na harmonizaci srdeční činnosti, oběhu a krevní tlak (Chvojka).

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag se osvědčuje u lehkých forem ischemické choroby srdeční a ischemické choroby dolních i horních končetin, u nehojících se bércových vředů a všech poruch prokrvení. Nedochází k rekanalizaci již uzavřených cév, ale značně se rozšiřuje kolaterální řečiště v kůži a ve svalové tkáni. Vasodilatační účinek je žádoucí u všech postižení cévního systému, kde je ztížen průtok okysličené krve – tj. u ischemických potíží končetin, srdce, mozku. Tedy všude tam, kde zvýšené zásobení kyslíkem pomáhá hojit a zlepšovat funkci tkání a orgánů a zároveň působí protizánětlivě.

Zkušenosti pacientů

Kdo má špatně prokrvené nohy, ať si dá aplikátor pod lýtka a pod chodidla, neuvěřitelně se prokrví nohy.

Rudolf Blaščok, Stará Bělá

Máme špatné prokrvení dolních končetin, bolesti v lýtkách. Cítím, že nám magnetoterapie pomáhá. Navíc magnetuji pitnou vodu k pití i měkké ovoce. Přístroj máme po ruce, kdykoliv jej lze použít.

Danuše Sobotková

Aplikace magnetoterapie pro zlepšení prokrvení

Pro zlepšení prokrvení aplikujeme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag ve frekvenčním rozsahu 36 – 44 Hz lokálně na postižené části těla a dle potřeby kombinujeme s cílenými programy podle jednotlivých diagnóz.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Diabetes – cukrovka
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence
  • Bolestivé stavy
  • Osteoporóza
  • Lymská borelióza
  • Revma (progresivní polyartritida, revmatoidní artritida)

Magnetoterapie a zlepšení prokrvení – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie pro zlepšení prokrvení? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie pro zlepšení prokrvení.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x