Český výrobce patentované 3D magnetoterapie, více než 30 let.

Vyzkoušet zdarma

Hojení kůže po rakovině

Hojení kůže po rakovině bylo řešeno za asistence pulzní magnetoterapie v případové studii z roku 2011, kdy se pacient zotavoval po operaci příušní slinné žlázy.

Pacientovi byla diagnostikována rakovina příušní slinné žlázy, byl operován a prodělal radiační terapii v srpnu roku 2007. Tvář se mu však po operaci nezhojila a zůstala 3,5 roku stejná, viz obrázek vlevo dole. Na konci dubna 2011 začal na tváře aplikovat pulzní elektromagnetické pole. Snímek vpravo dole zachycuje jeho tvář po 2 týdnech a 5 aplikacích nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole.

Urychlené hojení je dáno tím, že pulzní magnetoterapie výrazně zvyšuje proliferaci a migraci a čím rychlejší je migrace, tím méně vzniká jizev. Tato terapie také napomáhá fosforylaci VEGFR-2, tedy aktivaci VEGF (vaskulární endoteliální růstový faktor), který mimo jiné působí protiapopticky, což znamená, že pulzní magnetické pole působí proti naprogramované buněčné smrti v genomu a zpomaluje tedy stárnutí buněk.

Pacientova tvář se při pravidelné aplikaci pulzního elektromagnetického pole zlepšila. Tato léčba tak díky schopnosti zrychlit hojení poraněné kůže představuje vhodnou volbu nejen pro pacienty s pooperačními poraněními.

 

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.