Český výrobce patentované 3D magnetoterapie, více než 30 let.

Vyzkoušet zdarma

Léčba artrózy je nejčastějším tématem klinických studií

Léčba artrózy je nejčastějším tématem klinických studií souvisejících s nízkofrekvenční pulzní magnetoterapií. O to hodnotnější je německá práce H. Gierse, která shrnula význam pulzní magnetoterapie na základě výsledků mnoha klinických studií posledních let.

Tato systematická revize překvapivě zjistila, že pulzní magnetoterapie se nejčastěji aplikuje právě pro osteoartrózy a sportovní zranění. Zároveň poukázála na úctyhodné výsledky léčby pomocí pulzní magnetoterapie.

Dle zjištění H. Gierse klinické studie potvrzují výraznou, až 87% úspěšnost léčby těchto diagnóz.

Experimentální studie na lidských chondrocytech, což jsou buňky nacházející se ve zdravých chrupavkách a tedy i v meziobratlových ploténkách, navíc prokázaly jejich lepší růst a obnovu vlivem pulzního magnetického pole.

Zdroj: Gierse, H. (2003) Aktueller Stand der Pulsierenden Signal Therapie zur Behandlung der Arthrose. / Current status of Pulsed Signal Therapy in the treatment of arthrosis. Deutsche Zeitschrift fuer Sportmedizin. 54 (6), 212–214.

Současné postavení pulzní magnetické terapie v léčbě artrózy / Aktueller Stand der Pulsierenden Signal Therapie zur Behandlung der Arthrose
 http://www.zeitschrift-sportmedizin.de/fileadmin/content/archiv2003/heft06/Gierse.pdf
 Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.