Nefarmakologická léčba diabetické polyneuropatie

Editor: | 5 února 2020

Nefarmakologická léčba diabetické polyneuropatie pulzním elektromagnetickým polem u 71 pacientů, byla temátem srovnávací studie (Mirkovic, V., 2012), která posuzovala účinky  pulzní magnetoterapie o frekvenci 10 Hz a 25 Hz.

Pacienti byli náhodně rozděleni do dvou skupin. Jedna byla léčena pulzní magnetoterapií s nastavenou frekvencí pulzního magnetického pole 10 Hz a druhá s frekvencí 25 Hz. Neuropatické symptomy byly ohodnoceny před začátkem a po skončení léčby.

Výsledky ukázaly, že celkově pulzní magnetoterapie značně snižuje projevy a příznaky neuropatie.

Analgetický účinek terapie byl u jednotlivých skupin však odlišný. Studie zaznamenala mnohem nižší hodnoty bolesti na chodidlech pacientů, kteří podstoupili pulzní magnetoterapii o frekvenci 25 Hz.

Zdroj: Mirkovic, V. et al. (2012) Non-Pharmacological Treatment Of Diabetic Polyneuropathy By Pulse Electromagnetic Field. Healthmed, 6(4), 1291-1295.

Nefarmakologická léčba diabetické polyneuropatie pulzním elektromagnetickým polem / Non-pharmacological treatment of diabetic polyneuropathy by pulse electromagnetic field
 
http://connection.ebscohost.com/c/articles/77561760/non-pharmacological-treatment-diabetic-poly-neuropathy-by-pulse-electromagnetic-field

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.

Související diagnóza: Polyneuropatie

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x