Při artróze páteře jde o časově zkrácenou obdobu programu č. 3 – artrózy kloubů, kdy kratší dobu aplikace využíváme při opakovaných denních aplikacích a zvláště u citlivých osob.

V klinickém modu je při artróze páteře přidán podíl frekvencí do 50 Hz k intenzivnější stimulaci hojení. Program aplikujeme převážně po předchozím utlumení akutních bolestí programem č. 1 k následnému doléčování. Např. u degenerativních změn obratlů a meziobratlových plotének s případným útlakem kořenových nervů.

Analgetickým a spasmolytickým efektem se snažíme dosáhnout uvolnění bolestivých svalových kontraktur a blokáda protiotokový efekt nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mírní otok meziobratlové ploténky a okolních tkání, čímž se zmenšuje tlak na nervové kořeny. Výsledkem je uvolnění blokového postavení obratlů a zlepšení hybnosti.

Aplikace magnetoterapie mohou předcházet rehabilitačnímu cvičení, manipulaci apod.

Přečtěte si níže výsledky klinických studií prokazujících míru úspěšnosti nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie při léčbě této diagnózy. 

Klinické studie dle diagnoz:

Související diagnóza: Artrózy páteře


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x