Zánět močového měchýře se projevuje jako nepříjemná bolest v podbřišku s nucením na močení a se zvýšenou teplotou. Bolest se zhoršuje na počátku a na konci močení. Někdy se objeví i krvácení do moče.

Příčinou zánětu močového měchýře bývá oslabení organizmu, vyčerpání nebo prochlazení. Po vyléčení akutního zánětu močového měchýře je nutná další péče k odvrácení recidivy – odpočinek, adekvátní příjem tekutin, podpora imunitních funkcí, předcházet prostydnutí apod.

Při zánětu močového měchýře využíváme aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag společně s ostatní cílenou léčbou včetně antibiotické.

Přečtěte si níže výsledky klinických studií prokazujících míru úspěšnosti nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie při léčbě této diagnózy. 

Klinické studie dle diagnoz:

Související diagnóza: Zánět močového měchýře – cystitis acuta


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x