Vypadávání vlasů a jejich opětovný růst a výsledky aplikací pulzního elektromagnetického pole

Editor: | 5 února 2020

J. P. Bureau, MD, PhD, P. Ginouves, MD, J. Guilbaud, MD, PhD, ME. Roux, MD

Tento druh experimentální studie versus placebo prováděné na zdravých ženských a mužských dobrovolnících demonstruje pozitivní biologický efekt pulzního elektromagnetického pole v kombinaci s esenciálními oleji na ztrátu vlasů a jejich opětovný růst. Tato studie trvala 26 týdnů a byla prováděna v souladu s pravidelným léčebným plánem. U 83 % dobrovolníků se projevil pokles ve ztrátě vlasů a u 20% nárůst vlasů nad základnu u 53 % pacientů. Proces neukázal žádné vedlejší účinky nebo nežádoucí reakce. Histologické zkoušky korelují s klinickými studiemi. Souběžná imuno-histochemická zkouška ukázala růst indexu bujení. Když se zvýší ukazatel buněčného bujení Ki67, mitóza je u histologických zkoušek stěží viditelná. Za odůvodnění tohoto jevu je považován elektrofyziologický efekt klidového vlasového folikulu.

Vypadávání vlasů a jejich opětovný růst – účinky magnetoterapie – Vaše dotazy

Zaujaly vás pozitivní účinky magnetoterapie při vypadávání vlasů? Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při vypadávání vlasů? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při vypadávání vlasů.

Související diagnóza: Alopecie (vypadávání vlasů)

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x